• Polecamy


ďťż Biuletyn Informacji Bublicznej
Urząd Miejski w Radłowie
Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej
NIEBIESKA LINIA
KDR

Nabór do projektu Małopolski Tele-Anioł

30.05.2018

Województwo Małopolskie realizuje projekt pn. „Małopolski Tele-Anioł” w partnerstwie z Caritas Diecezji Kieleckiej oraz Stowarzyszeniem Europejski Instytut Rozwoju Regionalnego z Suchej Beskidzkiej.
Głównym celem projektu jest poprawa jakości życia osób niesamodzielnych poprzez realizację działań na rzecz rozwoju usług opiekuńczych i sąsiedzkich w miejscu zamieszkania oraz usług wykorzystujących nowoczesne technologie informacyjno-komunikacyjne, które umożliwią osobom niesamodzielnym jak najdłuższe bezpieczne pozostanie w ich środowisku.
Gmina Radłów przystąpiła do udziału w projekcie. Osoby zainteresowane uzyskaniem oferowanego wsparcia mogą zapoznać się z regulaminem rekrutacji oraz pobrać stosowne formularze zgłoszeniowe które znajdują się na stronach internetowych Urzędu Miasta i Gminy Radłów https://www.gminaradlow.pl/ oraz Urząd Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego https://www.malopolska.pl/teleaniol.
Formularz należy doręczyć do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Radłowie lub listownie bezpośrednio do Biuro projektu Caritas Diecezji Kieleckiej - Zespół Placówek Caritas w Proszowicach ul. 3 Maja 2, 32-100 Proszowice
Dodatkowe informacje można uzyskać w Miejsko-Gminnym Ośrodku Pomocy Społecznej w Radłowie, 33-130 Radłów ul. Brzeska 9, Tel. 14678 2003

« inne aktualności